Stahuj

Černobílý francouský film

28. března 2012 v 8:29 | Milan Pekky Bouška
Chladný měsíc - Francie Lune froide

Scénář: Patrick Bouchitey, Jacky Berroyer / Režie: PATRICK BOUCHITEY / Kamera: Jean-Jacques Bouhnan / Hudba: Didier Lockwood; písně a skladby Jimiho Hendrixe, Procol Harum, The Kinks / Hrají: Jean-Francois Stévenin, Patrick Bouchitey, Jean-Pierre Bisson.
Bizarníí - leč vynikající francouský film z roku 1991 herce který si ho i režíroval Patricka Bouchiteye na motivy novely Charlese Bukowského..., který pro Vás přeložil a titulkama opatřil náš společný známí multikulturista Tlustej Pekky Grůber...

Luboš Jednorožec - Největší útěkář komunistiských dob

14. října 2011 v 1:24 | Tým Post Bellum
Zajímavý příběh k poslechu(ale musite si zapnout zvuk) zde: http://www.rozhlas.cz/default/default/rnp-player-2.php?id=2389948&drm=

Luboš Jednorožec (* 1925, Praha-Břevnov) je bývalý český politický vězeň proslulý svým pozoruhodným útěkem z tábora nucených prací na Jáchymovsku.
V březnu 1950 byl zatčen a obviněn z trestného činu, když neudal provokatéry StB žádající o pomoc s přechodem hranic z komunistického Československa.

Rychlík a Kamenolom boží

27. ledna 2010 v 8:35 | Milan Pekky Bouška
Hledání štěstí v nešťastné krajině.

Film KAMENOLOM BOŽÍ o severních Čechách spočívá především v nenucených, velmi otevřených a přirozených výpovědích, k nimž režisér B. Rýchlík přiměl všechny aktéry. Ale lidské sny a touhy jsou stejné i v této části země (měsíční krajině severních Čech), která měla být odepsaná.

Každý by měl mít Google Earth 5.0

3. února 2009 v 19:31 | Milan Pekky Bouška

Funkce Ocean je dostupná v nejnovější verzi Google Earth. Jakmile si oceán přiblížíte, uvidíte dynamickou vodní hladinu. Při dalším přiblížení se pod ní můžete ponořit a procházet se ve 3D. Mimo jiné si lze prohlížet středooceánský hřbet, nejdelší podvodní pohoří táhnoucí se v délce 50 tisíc kilometrů kolem celého světa. Funkce obsahuje také 20 obsahových vrstev, včetně informací, jimiž přispěli přední biologové, geologové a oceánografové.

Fota z bezgenaračního klubu

26. března 2008 v 23:32 | Milan Pekky Bouška
Fotky ke shlédnutí za měsíce :

Fota z kola

26. března 2008 v 23:16 | Milan Pekky Bouška
Fotky ke shlédnutí za měsíce :

Potlačit, zakázat, odstranit reklamy v IE7

18. listopadu 2007 v 18:11
Tak jsem hledal jak se zbavit reklamních banerů na blogu.cz a sehnal sem rozšíření pro Internet Explorer 7 a sehnal jsem IE7Pro. Mozilla Firefox mě trochu prudí věčnýma aktualizacema. Rozšíření pro Internet Explorer, které obsahuje mnoho funkcí, jež učiní vaše procházení webu rychlejším, snadnějším a přehlednějším a hlavně bez reklam. Rozšíření si v češtině můžete kliknutím stáhnout ZDE.

Boží oko v Google

27. srpna 2007 v 22:23 | Milan Pekky Bouška
Pořád jsem si myslel že to není všechno samo sebou a neumím si představit miliardu světelných roku chvilku jsem přemýšlel a pak se si šel koupit jídlo do konzumu. Snad příště. Dá se to ale vidět v počítači jako všechno.
Zde si můžete stáhnout nový Googl Earth i s oblohou.
A něco veselého povídání k tomu. Nově rozšířený obraz spirálové mlhoviny půjčuje slavnostní dotek k tvrtému výročí vypuštění NASA's Spitzera vesmírný teleskop. Tento velkolepý objekt, umírající hvězda rozplést do prostoru, je favorit amatéra a profesionálních astronomů stejnou měrou.

Google Earth a Maps ale česky.

10. května 2007 v 8:34 | Milan Pekky Bouška
Skvělá mapa světa složená z družicových snímků. Po spuštění je nastaven základní pohled na celou zeměkouli, se kterou lze různě otáčet a přibližovat ji pomocí myši. Na mapě je možné volitelně zobrazit kromě měst i různé objekty, jako například rozhledny, bary, fotky, trasy cest, bordely, krajiné prvky a mnoho dalších. Při přibližování se mapa postupně (když si vemete brejle) zaostřuje. Je ke stažení i s obslužnou češtinou.
O nové aktualizaci i s oblohou klikni : ZDE

Windows Media Player 11 česky !

30. ledna 2007 v 14:55 | Milan Pekky Bouška

Windows Media Player 11 v češtině.

Po dlouhé době, která uplynula od dokončení anglického originálu, vydal včera Microsoft i do češtiny lokalizovanou verzi svého multimediálního přehrávače Windows Media Player v jedenácté verzi. Instalační archív má necelých 25 MB.
Pro stažení i při instalaci je samozřejmě potřeba ověření pravosti systému Windows.

Gynekologie 2 - nový nejen serial !!!

12. ledna 2007 v 12:44 | Milan Pekky Bouška

Rozhodně neignorovat...

Je to důležitý jako kyslík a tak si klikni na :
Gynekologie 2 - Díl 3: Problém

Přeji přijemnou zábavu. Pro další díy klikni na "Celý článek".

Vzpomínka na neuskutečněný Triatlonek V3S.

25. prosince 2006 v 22:24 | Milan Pekky Bouška
Letos by to bylo jak se zpívá v tý písničce pořád všechno do kola ..

Tak by to bylo určitě i letos tak ke konci roku malá vzpomínka na akce minulé a koukání do blízké budoucnosti. Jo a dost důležitý je si pustit k tomu videu i zvuk teda v reprácích u svého počítadla.
Vše nelepší v
Novém roce 2007 končit budem na Weber hutte.

Pan Pergl a Kudrnáč v DoReMi a Jak sem potkal p.Pergla

6. prosince 2006 v 8:54 | Milan Pekky Bouška
Co nám do televize nedají a v podstatě to co nás nejvíc zajímá. Tenhle kousek přines panherec Leoš Noha pro to aby jsme se poučili a taky pobavili. Neni to žádná žhavá novinka ale věc ke který se určitě hodně krát vrátíte jako třeba pan Růžička kterej když stratil CDčko tak se mu skoro zhroutil svět. Klikni na video.
Jsou věci který se prostě stávaj já jel dneska makat do Nemocnice Rumburk a koho mylíte že sem tam chytil kouřit ! Ano pana Pergla a tak sem s ním udělal rozhovor a fotografie dočtete se podrobnosti v Celém článku.

Borat už jede!

20. listopadu 2006 v 8:07 | Milan Pekky Bouška
Praha - 3. listopadu vnikne do USA, o tři týdny později do Česka. Kdo? Přece kazašský rasista, antisemita a misogyn Borat!
Ve filmu Borat: Nakoukání do amerycké kultůry na obědnávku slavnoj kazašskoj národu se Borat alias britský komik Sacha Baron Cohen vydává na cestu napříč Amerikou.
V pátek měl americkou distribuční premiéru film Borat, příběh šíleného kazašského reportéra a jeho cesty za poznáním USA a za Pamelou Andersonovou. Jak se mu povede v amerických kinech? Upoutávka ke schlédnutí zde.a taky tady.

Ústecké kapely

5. listopadu 2006 v 16:20 | Milan Pekky Bouška

Marnej pokus o zmapování Okolní hudební scény s vodkazama a mp3 jkama.
Samozdřejmě že sem na něco zapoměl a něco nevystopoval proto jsou v pravém dolmím rohu Celý článek a Komentáře tak se ozvěte tam či na e-meil

V. Třešňák - pusť kdy chceš s pomocí Boží, ČT a Mozilly.

2. listopadu 2006 v 21:41 | Milan Pekky Bouška
Za pomoci české televize, Firefoxu, Media playeru 10, (i jiných přehrávač-tenhle mám na MOV íčka) zásuvných modulů a když si natvrdlej jako já tak za pár hodin si pustíš Vlastu Třešňáka ( i živě čt 24atd.)kdy budeš potřebovat.
Pokusím se nastínit jak sem se s tím pral a jakej byl výsledek to uvidíte sami a že sem zvítězil, tak sem si to zdokumentoval a popis je dále i s fotkama v"Celý článek" vpravo dole.

Firefox 2.0 je na světě! Bude to hurá ?

27. října 2006 v 17:31 | Milan Pekky Bouška

Firefox 2.0 je na světě!

Mozilla Corporation dnes vydala finální verzi Firefoxu 2.0. Přehled nejvýraznějších změn najdete v naší tiskové zprávě. K dispozici je i česká verze, a to pro Windows, Linux i MacOS. Nová verze by se také během několika hodin měla uživatelům nabídnout v rámci automatických aktualizací.
Více v pravo dole na : Celý článek

Video

19. října 2006 v 15:05 | Milan Pekky Bouška
.

Torrent

16. září 2006 v 10:52 | Milan Pekky Bouška
 
 

Reklama