Poskytnutý prostor

12. 12. 2012 to bylo 12 let, 12 měsíců a 12 dní, co...

14. prosince 2012 v 9:45 | Penc Standa
Vážení,
včera, tedy 12. 12. 2012 to bylo 12 let, 12 měsíců a 12 dní, co jsem se přestěhoval na samotu Milkovice v Českém Ráji. Jde o statek, který leží na jižním svahu prvního pískovcového kaňonu, a tím vytváří polabskou vstupní bránu do Českého ráje.
Záměrem mého pobytu zde bylo vytvoření přirozeného místa, sloužícího jednak návštěvám dětí a mládeže v rámci ekologické výchovy, tak i prostoru pro možnost pořádání setkání s hudebními doprovody.

Můj oficiální mail Nečasovi - D.Ema

12. září 2012 v 16:09 | Eminger Dan
Ahoj,
Posílám ti co jsem poslal Nečasovi na jeho oficiální mail já. Ten mě teda vytočil jak klíště. Když budeš chtít jestli se ti to bude líbit, tak to klidně na ty svý stránky taky dej. Fotka je z Turecka ale hodí se... Ahoj Éma.

Vážený pane,

Vždy jsem Vás považoval na naší politické scéně za jednoho z mála slušných a kultivovaných politiků, který i když své předvolební sliby jako je například boj s korupcí až zas tak úplně není schopen splnit (zřejmě i díky řadě nepředvídaných skutečností a až obludným rozměrům korupce na všech úrovních státní správy), vystupuje jako opravdový politik, používá věcných argumentů a je dalek malosti, hulvátství a hysterii některých námi občany bohužel volených zástupců.

Aussig - černá komedie v TV

8. března 2012 v 14:44 | Milan Pekky Bouška

Aktuality

  • Aussig se bude vysílat na Prima Cool dne 17. března v 22:00.- letos 2012.
Aussig - http://www.aussig-film.cz , černá komedie jejíž příběh se odehrává v Ústí nad Labem, pojednává o vztahu ruského a amerického lektora na místní univerzitě. Oba jsou nuceni bydlet spolu v jednom malém pokoji na kolejích.

Česko-slovenské pohraničí 2010

16. března 2011 v 18:59 | Standa Kubíček27.9. 2010
bylo pondělí večer. Jel jsem v plné zbroji na nádraží do Ústí nad labem. Kamarádi Jony, Péta a rychlík Excelsior na sebe malinko počkali a už se jelo.
Cílová stanice Jablunkov závsí byla nejistá, protože pokladní ji na rozdíl od nás neměla v počítači. Vlak tam proti loňsku skutečně nestavěl. Ale kdo má kolo nelká.

Steve Seasick nad Berlínem

13. června 2010 v 20:27 | Péťa "Kalhotka Joe" Novák
Brežnef a Hony
Nebe nad Berlínem bylo šmolkově modré a líně na něm polehávaly mráčky ze Simpsonů. Bylo krásně, teplo a východní Němky se rozvážně projížděly na kolech. Neměly podprsenky a tvářily se tak nějak oduševněle proti českým peroxidovým blondýnám, oblečeným v teplákách z vietnamský tržnice....
Z trochu uhoněného východního Berlína jsme kolem torza pověstné zdi prchli přes most na západ. V uličkách Kreuzbergu jsme se rázem ocitli v jiném světě. Tahle pověstná čtvrť si pořád drží skvělou atmosféru.

Přemluv bábu, zachraň Česko.

26. května 2010 v 20:53 | Milan Pekky Bouška
duch

Jsem důchodce - geront

a moje manželka je tedy důchodkyně - gerontice. Když si to pádíme na nateklých revmatických končetinách protkaných křečovými žílami a vyzbrojeni holemi do nedalekého Kauflandu, nedivím se, že budoucnosti národa, mladým, úspěšným a pracovitým workholikům, připomínáme starého havrana a obstarožní vránu se schlíplými křídly.

Pozor ! Hřiště v Střížovické ul. 2 - Schůzka s primátorem

4. května 2010 v 17:15 | Gabriela Růžičková
hřiště
V pátek 30.4. 2010 proběhlo 2. jednání s primátorem. Byly probrány dvě varianty možného řešení.
Varianta 1 - výměna pozemku p. Vrbíka za jiný městský pozemek
P. Vrbík byl seznámen s návrhem výměny za jiný městský pozemek. Do konce května se má vyjádřit jestli na tuto variantu řešení přistupuje. (po případném městském pozemku, který by se mu líbil na výměnu , se má poohlédnout sám)

Důchodcovo ranní probuzení

29. dubna 2010 v 15:39 | Milan Charoust
Charoust a belmondo
Už před pátou ranní budí mě hlasitým houkáním a roztouženým kňučením náš teriér, fenky hárají a ten bezmála čtrnáctiletý smilník žádá si brzkou procházku s případnou milostnou avantýrou. Stařecky vleču se z postele, v kuchyni zapínám rádio a ejhle, nezničitelný cukrouš Kája Gottů se ptáčka vyptává, kdepak své hnízdo má, urychleně přístroj vypínám ve zlé předtuše,  že by mohla v produkci evergrínů následovat další hvězda českého popu Jakub Smolík, či věčná pěnice Helenka Vondráčková.

Několik vět před volbami 2010.

28. března 2010 v 22:04 | Milan Pekky Bouška
volby 2010

Pohár trpělivosti přetekl!

Ať už jsme pravicového nebo levicového smýšlení, jsme slušní občané tohoto státu - nekrademe, nekorumpujeme, nezadlužujeme naše děti. Totéž žádáme po těch, které jsme si zvolili, aby nás zastupovali při správě věcí veřejných. Zvolili jsme si je také proto, aby takovému jednání zabránili. Pokud to nedokáží, musí odejít! Nelze volit znovu toho, kdo opakovaně zklamal naši důvěru.

Pozor ! Hřiště v Střížovické ul. ohroženo

6. března 2010 v 9:54 | Gabriela Růžičková
POZOR - HŘIŠTĚ STŘÍŽOVICKÁ UL. OHROŽENO
V novém konceptu územního plánu je pozemek, na kterém stojí dětské hřiště určen na výstavbu rodinného domu!
Pozemek o ploše 2959m2 prodalo město již v roce 2006 ing. Radku Vrbíkovi. (V této době byl starostou ÚMO Město p. Vonka)
* viz Usnesení č.24, ze dne 26.9.2006, XX. zasedání Zastupitelstva centrálního obvodu města, www.mesto-ul.cz - usnesení ZMO
Reportaž 9.3. na ČT 1 : klikni zde

Městské sady - Ústí n/L

6. února 2010 v 9:22 | Zdeněk Jerman

Dopis představitelům města z 29.11.2009

Dobrý den,
obracím se na Vás s několika připomínkami a dotazy v souvislosti s akcí "Městské sady - aktivní park".

K tomuto problému jsou zhotoveny vlastní stránky : http://mestskesady.blog.cz/

Vajíčkový názor

30. května 2009 v 10:32 | Stanislav Penc
Dobrý den,
docela mě pobavilo, že se již na několika místech naší republiky dostal jeden z nejarogantnějších pohrobků minulého režimu dále škodící České republice do kontaktu s někým, kdo nesouhlasí s jeho pojetím politiky a dává mu to jasně najevo. Jde o Jiřího Paroubka, toho, kdo bez jakýchkoliv problémů a obav o zdraví nebo slušné chování zřejmě nařídil a poté schvaloval zásah proti účastníkům tanečního setkání Czechtek 2005. Při tomto nesmyslném zásahu bylo zraněno několik desítek osob a nemístným obhajováním oprávněnosti a přiměřenosti zásahu změnila dost velká část mladé generace názor na právní stát a fungování demokracie jako celku.

dobrej námět

2. prosince 2008 v 20:01 | Zen Rohatý-Nasraný
Čauvole Pekky,
Posílám Ti dobrej námět do Tvýho blogggu.
Aby tam nebyly jen takové nevinné reportáže o výletech na velocipédu a další takové autocenzůrované věci "nic-proti-ničemu".
Těpic, Zen
Pane ministře,
mám dva syny, je mi 45 let. Bydlím ve vesnici u Teplic. Nemám ve svém okolí žádnou romskou rodinu. Jsem šťastná, že nemusím žít v beznaději jako obyvatelé Janova. V roce 1989 jsem byla na všech demonstracích v Teplicích a v Praze a moc jsem si přála demokracii a svobodu. To, co se teď tady na severu děje je horší než tenkrát.

ŽRANICE PRO RADAR

19. srpna 2008 v 16:57 | Milan Pekky Bouška
TISKOVÁ ZPRÁVA radikálního baletu Vyžvejklá BambuleR.b. Vyžvejklá Bambule pořádá 21.8. mezi 14. až 17. hodinou na Náměstí Svobody v Teplicích
Radikální balet Vyžvejklá Bambule chce touto akcí zdůraznit hlavně rozdíly mezi bratrem a spojencem, mezi Varšavskou smlouvou a NATO, mezi srpnem 1968 a 2008 a také mezi hladem a sytostí.

Strategie města a elektrárna ČEZ kontra my

4. března 2008 v 17:58 | Dan Ema Eminger
Milý pane primátore !
V Ústeckém deníku ze dne 10.1.2008 jsem se zájmem hraničícím až s hrůzou četl, že tvrdíte, pokud Vás Deník citoval přesně, že výstavba elektrárny v lokalitě Užín je, cituji : " plně v souladu s budoucí strategií města". Kde prosím přesně je ve volebním programu Vaší vládnoucí strany slib, že když Vás pěkně budeme volit, zajistíte nám za odměnu výstavbu elektrárny ? Pane primátore, zastupujete-li zájmy většiny obyvatel města, kteří si Vás zvolili, a to by jste měl, máte zřejmě nějakým průzkumem veřejného mínění zjištěno, že většina obyvatel města si přeje vystavět na okraji města elektrárnu.
 
 

Reklama