dobrej námět

2. prosince 2008 v 20:01 | Zen Rohatý-Nasraný |  Poskytnutý prostor
Čauvole Pekky,
Posílám Ti dobrej námět do Tvýho blogggu.
Aby tam nebyly jen takové nevinné reportáže o výletech na velocipédu a další takové autocenzůrované věci "nic-proti-ničemu".
Těpic, Zen
Pane ministře,
mám dva syny, je mi 45 let. Bydlím ve vesnici u Teplic. Nemám ve svém okolí žádnou romskou rodinu. Jsem šťastná, že nemusím žít v beznaději jako obyvatelé Janova. V roce 1989 jsem byla na všech demonstracích v Teplicích a v Praze a moc jsem si přála demokracii a svobodu. To, co se teď tady na severu děje je horší než tenkrát.

Svoboda nekončí tam, kde začíná nesvoboda druhého, Policie chrání (s prominutím) grázly před slušnými lidmi.
Copak je to nesplnitelný sen - chci, aby ten, kdo nechce pracovat, klidně umřel hlady.
Ten, kdo si zničí byt, uřízne topení, ať zmrzne. Co se stane mě a mým dětem jestliže:

Nebudeme pracovat.
Nebudeme platit nájem.
Budeme na romy vykřikovat rasistická hesla.
Budeme kolem sebe dělat bordel a ničit své okolí.
Budeme obtěžovat romské rodiny hlukem, smradem.
Budeme krást.
Uřízneme si topení a rozbijeme okna.

My - budeme bezdomovci, chcípající hlady. Vyčíslí nám dluhy za zničený byt a na krku budeme mít trestní oznámení za hanobení té jejich slavné rasy.
A budeme se za vše stydět.

Oni - tmaví a ukřičení - dostanou nový byt, sociální dávky, nové zařízení bytu a ochranu policie. A budou vykřikovat jak pro ně stát nic nedělá.

Náš slavný státní rozpočet nemá peníze na centra pro slepé, vozíčky pro postižené, lůžka pro staré a nemocné. Kolik peněz z naší práce stojí taková normální romská "rodina"? Nestydíte se, páni a dámy tam "nahoře" kdo o nich rozhodujete. Kdo Vám dal právo určit, že z mých daní budu živit dvě cigáňata a soused od vedle si bude shánět sponzory na výcvik psa pro svého postiženého syna?

Asi tedy jsem rasista. Tohle už přeci není možné !!!! Cítím obrovský vztek a beznaděj. Proč jsem vlastně tenkrát chtěla tu demokracii a svobodu? Aby se Ti, kteří poctivě pracují a žijí měli dobře. Čeho jsem já a mě podobní dosáhla? Ti kdo poctivě pracují a žijí, živí líné, sprosté a primitivní prasata a ještě se bojí, aby jim nebylo vyčteno , že je živí špatně.

Příští volby jsou pro mě jasné - DS, Národní odpor, kdokoliv, kdo s tímhle "bordelem" tady zatočí, ano budu volit i neonacisty. A píšu to s plným vědomím odpovědnosti za tuto mou volbu. Před rokem 1989 byli utlačovaní lidé za své názory, ale dnes jsou utlačovaní za to, že chtějí pracovat a žít slušně. Před rokem 1989 policie chránila politiku jedné strany. Dnes chrání ty, co by měla sama trestat a zavírat.
Je mi z té naší slavné demokratické společnosti a z našich "nerasistických" politiků na zvracení.

Na další shromáždění v Litvínově pojedeme. Já, manžel, synové, jejich kamarádi, naší známí....LIDÉ, kteří žijí jako LIDĚ tuto naši podporu potřebují vidět.
A vůbec nečekám, že se cokoliv změní. Naši politici mají teplá místečka a za zády EU.
Ale na každého se vaří voda .............Jednou, pane Langer, Topolánku, Paroubku a ostatní mocní, budete i Vy a Vaše děti žít v takovém ghettu. JEJICH životní prostor se totiž bude neustále rozšiřovat a práv přibývat.
Kdybych vylovila zlatou rybku, přála bych si, aby jste se toho dočkali brzy. A Vaše ženy se z nákupu vraceli uličkou černé v ě t š i n y po pokálených schodech a zavřely za sebou počmárané a poničené dveře. Pak, aby jste stáli oba za rozbitým oknem, poslouchali hluk, nadávky a řvaní - toto lidové umění naší utiskované menšiny a pozorně hlídali, kdy se za rohem objeví Vaše ratolest, plížící se se strachem ze školy.
Opravdu si to neumíte představit, nebo máte pocit, že Praha je daleko?
Co takhle detektor lži a otázka pro Vaše muže, kteří v Janově zasahovali? Kolik z nich, myslíte, bylo přesvědčeno o správnosti svého jednání? Kolik z nich by šlo bydlet do služebního bytu, který by byl v Janově? Děkuji za JASNOU odpověď jaký rozdíl je mezi právy a povinnostmi "bílých" a "černých" ?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pekky | 2. prosince 2008 v 20:05 | Reagovat

Vůbec si stim nevim rady tak sem to pověsil rači sem než sebe...

2 Zen Rohatý-Nasraný | 3. prosince 2008 v 16:06 | Reagovat

Nojo - koukám, že všichni kecálkové ztichli, a každej se ňák bojí k tomuhle thematu vyjádřit, neboco. Předesílám, že ani nebydlím v Litvínově, ani v sousedství cikánů, ani nejsem rasista, a nemám rád fašouny. Jen mi tenhle "otevřený dopis" přišel od někoho emajlem, a zdá se mi to jako zajímavé a aktuální thema.

3 Vanagu - Bílý muž | 3. prosince 2008 v 23:50 | Reagovat

Cesta k dnešní „demokratické a pluralitní“ virtuální realitě začala hesly a pojmy „sametová revoluce“, „nejsme jako oni“, „listinami práv“ – bez povinností a odpovědnosti – a zákony, v nichž nebyly obsaženy sankce.

1. Velkou chybou je, že demokracie zastarala a nemá obranný mechanismy. Prostě přestala bejt obranyschopná. „Nechovejte se slušně k neslušným lidem“. Jestliže jsi zloděj a vrah, vyčleňuješ se z lidské společnosti a nemůžeš se dovolávat lidskejch práv, protože nejsi člověk. Vrah je vrah, zloděj je prostě zloděj.

2. Další hovadina, lidi vycházejí vstříc, ustupujou zlu, násilí, snaží se podat ruku, pochopit, vytvořit podmínky, udělat radost a žádná odezva. Takzvanej pozitivní rasizmus v Americe – bez odezvy. Vyšli černým naproti a pozitivní odezva se nedostavila. Naopak, stupňující se nestydatost přerůstá všechny hranice. Takže si říkáte – protože lidi se nemění – jestli to opravdu nejde bez té přezdržky. Jsou komunity, který slyší jen na represi, na výhružky. Nemůžete jim otvírat dveře: Bratři! A vítat je s palmovou ratolestí. Mně to připomíná největší tupost v historii lidstva, čin, který považuji za nejimbecilnější – křížovou výpravu dětí, jestli jste o tom někdy slyšely.

3. Já bych nezabíjel, jen mlátil. Protože věřím na výprask jako na výchovný prostředek. Věřím na represi. Vždyť funguje, dopravní předpisy nejsou nic jiného než represe.

4 Vanagu - Bílý muž | 4. prosince 2008 v 0:22 | Reagovat

Zpráva z tisku:

Ombudsman získal byt v Janově. Otestuje tamější život?

Litvínov - Jaké to je žít na janovském sídlišti si nyní může vyzkoušet ombudsman Otakar Motejl na vlastní kůži. Při středeční návštěvě Litvínova dostal od vedení radnice dekret a klíče od jednoho z janovských bytů. V brzkých ranních hodinách se také sám do Janova vydal, aby si sídliště prohlédl.

5 olhippie54 | Web | 4. prosince 2008 v 21:37 | Reagovat

just a good page to the translation can not be read

6 Vanagu - Bílý muž | 5. prosince 2008 v 21:04 | Reagovat

just a good page to the translation can not be read - to je dobrý a vo čem to vlastně je?

Za bolševika nám tloukli do hlavy ruštinu, ale nikdo, nikdy a nikde tak nemluvil třeba, že se rusum lezlo povině do prdele.

Dnes se do těch angloamerických prdelí leze radostně a s úsměvem.

7 achab | E-mail | Web | 1. dubna 2009 v 1:50 | Reagovat

Tyjo, málem jsem to nadaboval a dal k nám na web

http://www.vustineonacistynechceme.cz/stahuj.php

ale přeci jen, je v tom tolik bolesti a rochu zklamání, že to začíná znít úplně stejně jako ty náckovský hesla. Já vim, že to ta paní nemyslí až tak debilně, jako neonky, ale už jí ten slovník taky sklouzává maličko "populisticky".  Topení, nefachčení, vyžívání z dávek, to jsem slyšel, ale rasistický hesla jsem od cikorek neslyšel. A pokud někdo a do televize (dost ho to asi motivovalo) křičí na dámičku ty bílá pí*o, položil bych si otázku - kdopak ho to naučil ??

  Že je bordel ve společnosti, to ano, tam je ten dopis ještě šikovnej a s nadhledem, ale romaškános to není přeci jedinej problém a určitě se nedá řešit pochodováním po Janově. To by pak i ta paní, mohla dostat nějakou tu nadávku, a o to jí snad fakt nejde :o))

http://www.stream.cz/video/153/277076-neonky-15-serial-neonella

8 pekky | E-mail | Web | 15. dubna 2009 v 21:54 | Reagovat

Dík za příspěvek

9 pekky | E-mail | Web | 15. dubna 2009 v 21:55 | Reagovat

[7]: Dík za příspěvek

10 Vertikální | E-mail | Web | 27. září 2011 v 19:01 | Reagovat

Souhlas

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama