První máj bez komunistů a nikdy jinak

5. dubna 2007 v 19:22 | Milan Pekky Bouška |  Pozvánky - Akce

LETNÁ '07
Letos se znovu povedlo předběhnout komunisty a zabrat na 1. května Letenskou pláň pro všechny demokraty zdravé mysli. S podporou Konfederace politických vězňů máme po roce opět možnost poukázat na nebezpečí komunistické ideologie a využít přitom úspěchu loňské akce, která přilákala přes 30.000 lidí!
Účast na letošním megakoncertu zatím přislíbily hudební skupiny:
  • Pražský výběr II
  • Plastic People of the Universe
  • Už jsme doma
Mimo jiné se na Letné můžete těšit na: skanzen komunismu, Ostrov (ne)svobody, divadlo, filmové projekce, happeningové akce, výstavy, programy pro děti, občerstvení a speciální textilní sérii iniciativy Trikem proti komunismu.
Vstup je stejně jako loni ZDARMA.
Zaškrtněte si v diáři úterý 1.5. 2007 jako Letná 2007 - první máj bez komunistů a nikdy jinak.
A prosíme, máte-li možnost a chuť nás podpořit, udělejte to hned.
Hledáme tiskárny, rádia, televize, reklamní plochy, know how a samozřejmě finance…
Plakát ve formátu A3, si můžete stáhnout kliknutím na jeho náhled na této straně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pekky | E-mail | Web | 5. dubna 2007 v 22:09 | Reagovat

Nejdu mám to zruky i když bez komoušů by sem se asi pobavil.

2 blackfoot | E-mail | 6. dubna 2007 v 14:09 | Reagovat

Mě by teda pobavili i ty komouši, vždyť mezi nima můžou být i hodní lidé, kteří to myslí dobře, akorát že jsou to komouši. Ale jak zpíval svatý Vincent Venera:"Bez komoušů homoušů životem se prokoušu!"

3 Tol | 12. dubna 2007 v 13:26 | Reagovat

Děte do prčic šmejdi! Vo co vám de?! To jste demokrati. Komu chcete co zakazovat?! Takový pravičáci, jako organizátoři těhle akcí zpravidla nemaj ani na sodovku, nebo to jsou to bývalí členové KSČ... To známe.

4 pekky | 14. dubna 2007 v 18:27 | Reagovat

Si blb !

5 Skorosloubky J.D. | 23. dubna 2007 v 18:45 | Reagovat

Fanda Lásek a nezbytné nutnosti

Date: Mon, 22 Aug 2005 14:19:00

Fanda vstal a podíval se z okna. Byl poměrně hezký letní den (takový, o kterých se nám letos jen může snít) a Fanda měl nabitý program. Nic ještě netušil. Na tomto místě je nutno podotknout, že Fanda byl kuřák. Na skutečnosti, že nic netušil, to ovšem nic nemění. Odešel. Měl před sebou přece nabitý den. Měl hnědé vlasy. Bydlel ve třetím patře. Po návratu byl poměrně překvapen, když viděl, že před domem, který byl jeho domovskou adresou, stály tři hasičské vozy, kolem kterých se ještě dohemzovali uniformovaní muži činu. Zásah byl už patrně u konce, protože muži nasedali, aby odjeli. Lásek přešel na druhou stranu ulice, aby mohl situaci, která měla patrně jakýsi hlubší smysl, lépe přehlédnout. Před domem ležela halda do černa ohořelých zbytků všeho možného. Hlavně však části různého nábytku. Lásek sice ještě nic přesnějšího nevěděl, ale jeho předtucha se poměrně upřesňovala. Dveře spojující pokoj jeho bytu s balkonem byly už jen ohořelými pozůstatky. Místo záclon viděl jen černé stropy a zdi. Domů tedy už nešel. Pochopil, že není kam. Také pochopil i to, že je nutno se poohlédnout po něčem jiném. Měl najednou hlavu plnou nových, ovšem poněkud chaotických plánů. Někde bylo nutno začít a tak začal telefonátem. Jakási hodně nevlastní skoroprateta někde na Vysočině mívala staré poctivé venkovské duchny. Také si někde opatřil polní lůžko po československé lidové armádě.     A po věcných úvahách se rozhodl pro Most inteligence. Vltava tam je čistší než třeba          u Hlávkova mostu.       J.

6 Sen | 1. května 2007 v 17:12 | Reagovat

Čau Pekky vole!

Díval jsem se na ten blog, jak tam někteří lidé píší proti těm komoušům na Letenský pláni a nebo pro. Připadá mi, že to nikoho nezajímá, protože tam žádné příspěvky nepřibývají, a v naší vyspělé demokracii tento problém již nikoho netrápí – komouši bývalí i současní komouši všech funkcí se již spojili a všechno funguje k prospěchu rozvoje jejich blahobytu, všichni spolupracovníci StB se bez problémů zařadili do většinové společnosti (jen jde o to, jestli práskačů nebylo víc, než těch, co udávali – v tom případě by se zařadili do menšinové společnosti – a nebo, dá-li se to tak říci – těch pár slušnejch blbců bylo pohlceno zkrveným národem udavačů). Všichni svorně oslaví svátek práce tím, že na svých chalupách budou okopávat angrešty. Takto již předvídali i národní obrozenci a romantici, když ten Hynajs napsal na tu voponu – teda spíš na ty železný vrata ve zlatý kapličce „NÁROT KUREF SOBJE“ (jak to vypozoroval pan spisovatel Jiří Blackfoot Šerý – on je mnohem víc kulturní – já tam byl naposled po polovině minulého století na „Prodaná nevjezta“ – ale nijak mě to teda nevzalo – asi to ten Smetana psal, když už byl hluchej, protože ty matróny tam ječely, jak když spadnou z traktoru, a někteří zpěváci tam i koktají – to je tedy úroveň!!!). Ale ona ta kaplička moc zlatá není – no, sem tam ňáká ta špička na střeše – ale ona to vůbec žádná kaplička není! Lhali nám, lhali!  A ani moc není „národ sobě“ – to je tak pro děti na 1.stupni zákl.školy. Především to bylo „Zítek sobě“, protože tenhle pan architekt z toho, co vyvařil a nakrad na stavbě toho dívadla, si postavil ty baráky vedle na nábřeží, aby pak vykořisťoval nebohé nájemníky. Moje kamarádka Alenka Velkýkozy má rodné příjmení Ženíšková, a brácha jejího pradědka byl ten, co vymaloval celý Národní dívadlo s tím svým kamarádem Mikolášem Alšem (ale s tím jsem se tak dobře neznal). Ten starej Ženíšek byl také bratrem pradědka Alenčiný sestřičky Janinky. A toho starýho Ženíška ten Zítek nějak hodně vošidil a vokrad, a na protest proti tomu nikdo ze Ženíšků nikdy nevstoupil do Národního dívadla ani na tu Prodanou nevěstu.  Tak takovýhle příběhy píše sám život.  

Přeji uvolněný a poetický weekend.

Zdraví Tě Zen Rohatý-Nasraný, Žyškof, Eastern Europe.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama